Oferta dla firm i instytucji
Internet dla biznesu Usługa dostępu do Internetu w wersji biznes, dedykowana jest zarówno dużym podmiotom gospodarczym, instytucją jak i mniejszym przedsiębiorcom. Oferujemy symetryczny i asymetryczny dostęp do Internetu z gwarancją pasma oraz stałym publicznym adresem IP. Usługi wykorzystują redundantne łącza do krajowych i światowych operatorów Internetu oraz węzłów wymiany ruchu. Możliwe są opcjonalne pakiety gwarancji usług oraz reakcji na zdarzenie SLA oraz SLA+. W ramach warunków SLA gwarantujemy bardzo wysoką dostępność usługi, a także krótki czas usunięcia ewentualnych awarii.
Transmisja danych To profesjonalna usługa transmisji danych o przepustowości do 1Gb/s, która pozwala połączyć wszystkie oddziały Klienta w jedną sieć lokalną za pomocą wydzielonego VLANu. Sieć może bazować na dedykowanych łączach transmisji danych punkt-punkt lub punkt-wielopunkt. Możliwe są opcjonalne pakiety gwarancji usług oraz reakcji na zdarzenie SLA oraz SLA+. W ramach warunków SLA gwarantujemy bardzo wysoką dostępność usługi, a także krótki czas usunięcia ewentualnych awarii.
Dzierżawa włókien światłowodowych Usługa polega na zestawieniu dedykowanego ciemnego włókna światłowodowego (jednomodowego) między wskazanymi lokalizacjami bez konieczności ponoszenia przez Klienta kosztownych nakładów inwestycyjnych na budowę infrastruktury światłowodowej. Usługa kierowana jest do firm i instytucji dla których dzierżawiony światłowód ma kluczowe znaczenie. Usługę świadczymy w oparciu o własną sieć kabli światłowodowych prowadzonych w kanalizacji teletechnicznej oraz napowietrznie.
Monitoring Monitoring jest jednym z podstawowych środków technicznych zapewniających ochronę obiektów prywatnych i publicznych. W ramach kompleksowej usługi oferujemy zaprojektowanie rozwiązania, wdrożenie oraz stałe utrzymanie sprawności całego systemu.
Oferta dla deweloperów Ofertę kierujemy do właścicieli budynków, zarządców i deweloperów. Wykonujemy przyłącza światłowodowe umożliwiające korzystanie z szybkiego dostępu do Internetu, telewizji cyfrowej oraz połączeń głosowych. Prowadzimy prace kompleksowo od wykonania projektu aż po realizację budowy sieci i świadczenie usług.
Zapraszamy do skontaktowania się z nami.
Budowa infrastruktury telekomunikacyjnej Oferujemy kompleksowe usługi projektowania i budowy infrastruktury telekomunikacyjnej. Prowadzimy prace kompleksowo od wykonania projektu aż po realizację budowy i konfigurację urządzeń aktywnych. Wykorzystując swoje ponad 10-letnie doświadczenie operatorskie jesteśmy najlepszym partnerem dla wdrożenia usług telekomunikacyjnych dla Państwa biznesu.
Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania indywidualnej oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.
Oferta dla firm i instytucji Kontakt Oferta dla domu Zmień kontrast Zmień wielkość tekstu